HAOS U NOVOGODIŠNJOJ NOĆI U BEČMENU: Razbojnik provalio u kuću, pa ukrao 8.000 evra - Vlasnik ga jurio po ulici
PRAVI haos odigrao se u Bečmenu u novogodišnjoj noći kad je jedan lopov provalio u kuću, ali se nije nadao da u njoj ima ljudi.
Foto: Depositphotos
Prema saznanjima razbojnik je oko ponoći razvalio vrata i ušao u kuću, iz koje je uzeo 8.000 evra.
Sumnja se da je kuća tipovana i da je lopov mislio da je vlasnik na proslavi Nove godine, te ga je dočekalo neprijatno iznenađenje, kada se vlasnik pojavio iz druge prostorije i počeo da ga juri niz ulicu.
Lopov je, ipak, uspeo da pobegne sa velikom svotom novca.
Slučaj je prijavljen Policijskoj stanici Surčin i u toku je potraga za počiniocem.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
Serija paljenja lokala: Uhapšeni osumnjičeni za još tri slučaja
Preporučujemo
PRVI SNIMCI NAKON EKSPLOZIJE U SURČINU: Policija na licu mesta (VIDEO)
12. 12. 2025. u 12:21
HOLANDIJA POD TALASOM KRAĐA: Liberalna politika otvorila vrata organizovanom kriminalu!
27. 12. 2025. u 20:43
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)