PRONAĐENO TELO ŽENE U BUNARU KOD UBA: Policija na licu mesta
TELO žene (70) pronađeno je jutros u bunaru u selu Milorci kod Uba.
Foto SK
Za sada nije poznato o kome je reč, a da je telo u bunaru primetili su meštani sela kod Uba.
Kako je poznato, oni su navodno o svemu odmah obavestili policiju i vatrogasce-spasioce koji su odmah došli na teren.
- Vatrogasci su iz bunara izvukli telo na površinu, a lekari Hitne pomoći samo su mogli da konstatuju smrt. Po nalogu dežurnog tužioca telo je poslato na obdukciju koja će utvrditi kako je došlo do tragedije - navodi se.
(Kurir)
BONUS VIDEO:
MESTO STRAVE: Kuća i dvorište gde je pronađeno telo starice u selu Boka
Preporučujemo
UŽAS NA OBALI SAVE: Pronađeno beživotno telo muškarca kod poznatog splava
01. 11. 2025. u 18:52
MRTAV ČOVEK NAĐEN U AUTOMOBILU KOD MOSTARA: Policija odmah pokrenula istragu
15. 12. 2025. u 21:24
EKSPLOZIJA U SURČINU: U kući pronađeno telo muškarca - Policija na terenu
12. 12. 2025. u 11:33
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)