Bivši rukometaš Vardara raznet bombom u centru Beograda
Nastradali muškarac u eksploziji u Kosovskoj ulici u Beogradu je Martin Sipkovski (21).
foto: Fejsbuk
Martin Sipkovski državljanin je Severne Makedonije. Bivši je rukometaš, a nakon toga bavio se manekenstvom. Mnogi se pitaju kako je kod sportiste i manekena završila eksplozivna naprava.
Poginuo je, kako se nezvanično saznaje, usled nestručnog rukovanja eksplozivnom napravom u stanu u Kosovskoj ulici.
foto: Fejsbuk
Podsetimo, Beograd je potresla snažna eksplozija u stanu u Kosovskoj ulici, svega nekoliko desetina metara od zgrade Narodne skupštine. Muškarac je poginuo na licu mesta, a nezvanično, u stanu je pronađen C-4, vojni eksploziv koji se koristi isključivo u specijalnim operacijama.
Podsetimo, po nalogu Višeg javnog tužilaŝtva u Beogradu koje vodi istragu, uhapšen je Filip V. iz Beograda koji se sumnjiči da je dan preeksplizije predao bombu manekenu iz Majedonije.
Bonus video: Šampioni u fokusu: Hadži Purići i 300 medalja šampiona znanja
Preporučujemo
UHAPŠEN I MLAĐI SIN (16): Odmotava se klupko ubistva Aleksandra Lazovića (40) u Rumi
06. 07. 2026. u 21:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)