POVODOM PRETNJI GRADONAČELNIKU NOVOG SADA ŽARKU MIĆINU: Osnovno javno tužilaštvo dalo nalog policiji
POVODOM više pretnji upućenih gradonačelniku Novog Sada Žarku Mićinu danas se saopštenjem oglasilo Osnovno javno tužilaštvo u tom gradu.
FOTO.Lj.P.
- Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu obaveštava javnost da je povodom više pretnji upućenih gradonačelniku Grada Novog Sada, Žarku Mićinu, dat nalog Policijskoj upravi u Novom Sadu radi preduzimanja svih mera i radnji potrebnih za otkrivanje i identifikaciju izvršilaca krivičnog dela ugrožavanje sigurnosti iz člana 138 stav 1 Krivičnog zakonika - navodi se u saopštenju.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (23)