PRETUKLI MLADIĆA U NOVOGODIŠNJOJ NOĆI, ON NA BOŽIĆ PREMINUO: Dvojici Pančevaca preti doživotna robija
VIŠE javno tužilaštvo iz Pančeva podiglo je optužnicu protiv dvojice Pančevaca, zbog sumnje da su u novogodišnjoj noći pretukli mladića iz obližnjeg sela Starčevo, koji je od zadobijenih povreda preminuo u bolnici, na Božić.

Foto: Zoran Jovanović
Kako se navodi u saopštenju, N. G. i A. B. su u noći između 31. decembra i 1. januara, ispred „Moje kafane“ u Pančevu, u Nemanjinoj ulici, ubijenom D. J. zadali više udaraca rukama i nogama u predelu glave i tela. Sedam dana kasnije, on je podlegao teškim telesnim povredama.
Okrivljenima se stavlja na teret da su kao saizvršioci počinili teško ubistvo, za šta je propisana kazna od najmanje 10 godina zatvora, pa čak i doživotna robija.

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SKINULA SE U KUPAĆI: Milica Milša očarala fotkom sa bazena, ne skida osmeh sa lica (FOTO)
GLUMICA ne skida osmeh sa lica!
31. 07. 2025. u 11:30
Komentari (0)