SAZNAJEMO: NAPADAČ NA ŽANDARMA DRŽAVLJANIN SRBIJE IZ BEOGRADA - Evo kako je izgledao
KAKO saznajemo napadač, koji je danas oko 11 sati samostrelom pogodio pripadnika Žandermerije M.J. (34) u vratn ispred ambasade Izraela u Beogradu je državljanin Srbije iz Beograda.
Foto: Đ.G.
Bio je ćelav sa bradom.
Identitet napadača još nije poznat.
Pripadnik Žandamerije savladao napadača
Ranjeni pripadnik Žandermerije na dužnosti je u samodbrani upotrebio oružje i savladao napadača koji je od posledica ranjavanja preminuo.
Policajac je u svesnom stanju prevezen u Urgentni centar, gde će biti izvršena operacija vađenja strele iz vrata. Sve okolnosti napada kod ambasade Izraela i mogući motivi se ispituju.
Uskoro opširnije
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)