SAOBRAĆAJNA NESREĆA U BEOGRADU: Ima povređenih
U BEOGRADU se tokom protekle noći dogodila jedna saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba lakše povređena, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

CK Požarevac
Hitna pomoć intervenisala je ukupno 111 puta, od toga je bilo 15 intervencija na javnim mestima.
Za pomoć su se uglavnom javljali hronični bolesnici, navode u Hitnoj pomoći.
BONUS VIDEO: DVE ŽENE UPUCANE ZA DVA SATA: Načelnica Hitne o prizoru koji su zatekli na mestu zločina u Kruševcu
Preporučujemo

ZLATA PETROVIĆ ZAVRŠILA U HITNOJ: Oglasila i otkrila sa kim se nalazi
22. 02. 2024. u 22:50

UŽAS NA FLORIDI: Deca kopala rupu na plaži, pesak se urušio i ubio devojčicu
21. 02. 2024. u 13:00 >> 13:02

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)