BIO JE NASILAN: Osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Rakovcu, bio osuđivan za nasilje u porodici
MUŠKARAC B.R. (48) osumnjičen da je ubodima nožem usmrtio bivšu suprugu Draganu R. (47) i njenu majku Nadu Č. (75) u naselju Salaksije u Rakovcu kod Beočina, sinoć oko 20 sati, prema pričama komšija, bio je navodno osuđivan zbog nasilja u porodici i da je zbog toga izvesno vreme proveo u zatvoru.
Lj.P
- Prijavljivala ga je nesrećna žena, nadležne službe su reagovale, ali je on nastavljao da nasilništvom - kaže jedan od komšija tragično nastradale Dragane i njene majke. - Znam da imaju dva, već odrasla sina, stariji je u Kini već izvesno vreme, a mlađi je, kako se sada priča po naselju, navodno u zatvoru, navodno zbog droge, ali to ne možemo da tvrdimo.
Osumnjičeni je, kako saznajemo, sinoć došao do kuće u Ulici cara Lazara 56 u naselju Salaksije u Rakovcu i najpre je kako se sumnja, usmrtio Nadu, a zatim i Draganu.
Osumnjičeni je sam pozvao policiju, koja ga je zatekla u kući i uhapsila.
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)