PRVI SNIMCI SA MESTA ZLOČINA U KRUŠEVCU: Poznat identitet muškarca koji se ubio nakon što je ranio ljubavnicu i ubio ženu (VIDEO)
U KRUŠEVCU, u naselju Rasadnik, jutros oko 6.46 sati muškarac je pokušao ubistvo ljubavnice, potom je usmrtio suprugu i sebe, a kako saznajemo, reč je o Z. R. (53).
Foto: S. B.
Prema saznanjima "Novosti", ljubavnica je životno ugrožena i zbrinuta na Odeljenju intenzivne nege Opšte bolnice u Kruševcu.
Nesrećna žena je upucana u glavu i sa teškim prostrelnim ranama primljena u bolnicu.
Podsetimo, prema prvim informacijama sa terena, muškarac je u Kruševcu najpre pokušao da ubije ljubavnicu, a potom je kod Kukljina, u okolini Kruševca, usmrtio i svoju suprugu.
Na kraju se ubio kod Milutovca, odakle je poreklom.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
LjUBAVNICA ŽIVOTNO UGROŽENA: Bore joj se za život - detalji zločina u Kruševcu
13. 11. 2023. u 10:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)