"NE BIH BIO ZADOVOLJAN SA 46 ODSTO PODRŠKE" Vučić komentarisao kuknjavu blokadera
28. 06. 2026. u 11:16
28. 06. 2026. u 11:16
27. 06. 2026. u 22:31
27. 06. 2026. u 18:47
28. 06. 2026. u 10:38
28. 06. 2026. u 09:54
Zoran
03.09.2023. 13:36
Šta se čeka udri tu bandu to nam je zahvalnost za gostoprimstvo
Srb
03.09.2023. 13:40
Зашто се још увек затварају очи пред овим великим проблемом?
Nemanja
03.09.2023. 14:21
Raspad od drzave.
Nikola
03.09.2023. 15:23
Nije Orban lud...