PRVE SLIKE SA MESTA DVOSTRUKOG UBISTVA MLADIĆA U FUTOGU: Jedan preminuo odmah, drugi u bolnici (FOTO)

Љ.П.

25. 08. 2023. u 09:45

POLICIJA u Novom Sadu brzom i efikasnom akcijom uhapsila je N. L. (2000), D. D. (1999), O. R. (2002) i B. G. (1997) osumnjičene za pucnjavu u Fruškogorskoj ulici u Futogu u kojoj je N. Š. (2004) preminuo na licu mesta, dok je teško ranjen M. M. (2003) kasnije preminuo u bolnici.

ПРВЕ СЛИКЕ СА МЕСТА ДВОСТРУКОГ УБИСТВА МЛАДИЋА У ФУТОГУ: Један преминуо одмах, други у болници (ФОТО)

Foto: Lj.P.

Svi osumnjičeni su zadržani do 48 časova, policija nastavlja rad na utvrđivanju svih okolnosti događaja.

Foto: Lj.P.

Mesto gde je pronađen jedan od ubijenih

Podsetimo, N. Š. (18) iz Futoga, koji je ranjen sinoć u tom mestu, preminuo je od zadobijenih povreda.pucnjavi koja se noćas dogodila ubijen je i M. M. (18), takođe iz Futoga.

Dvojica mladića sedela su sinoć ispred škole, gde se i inače mlađi meštani okupljaju svako veče.

BONUS VIDEO:

VELIKA AKCIJA POLICIJE: Razbijena kriminalna grupa u Kraljevu i Loznici, krali kola po celoj Evropi

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (2)

ŠEŠELJ O BOLNOJ ISTINI: Predsednik SRS otkrio zašto je Kijev danima izbegavao razmenu tela poginulih vojnika