POZNATO STANJE UPUCANOG POLICAJCA (26): Osumnjičeni ga nemilosrdno rešetao, policija i dalje traga za njim
PRIPADNIK beogradske policije Bojan T. (26), koji je ranjen u nedelju u restoranu na Autokomandi, i dalje je u teškom stanju i na Odeljenju intenzivne nege u Urgentnom centru.
Foto: Novosti
Za napadačem, koji je u njega ispalio tri hica, dva u stomak i jedan u ruku, i dalje se traga. U sklopu istrage, koja se sprovodi, privedeno je nekoliko osoba, kao i muškarac, koji je bio u društvu policijskog službenika.
U ovom trenutku lekari ne žele da daju prognoze o njegovom oporavku. Pucnjavi, do koje je došlo oko 14 sati, u bašti poznatog ugostiteljskog objekta, prethodila je svađa i sukob između Bojana T. i tridesetogodišnjeg mladića. Posle izvesnog vremena u restoran je ušla maskirana osoba i izrešetala policajca, koji je, inače, bio na bolovanju.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSKA VOJSKA ZATVARA OBRUČ OKO KRASNOG LIMANA: Ukrajincima ostala samo dva-tri kanala snabdevanja
RUSKI operateri bespilotnih letelica uništavaju preostale kanale snabdevanja Oružanih snaga Ukrajine u Krasnom Limanu, izjavio je komandir posade izviđačkog drona 25. kombinovane armije grupe trupa „Zapad“, poznat pod kodnim imenom „Morjak“.
15. 07. 2026. u 16:04
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)