"JA U TO NE MOGU DA VERUJEM": Prva reakcija majke Ane Volš na vest da je Brajan optužen za ubistvo

V.N.

17. 01. 2023. u 21:04

BRAJAN Volš optužen je za ubistvo svoje supruge Ane, Beograđanke za kojom se traga od 1. januara, najnovija je vest u američkim i srpskim medijima, a njena majka Milanka Ljubičić najpre je zanemela a onda jedva izustila: "Ja u to ne mogu da verujem".

ЈА У ТО НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ: Прва реакција мајке Ане Волш на вест да је Брајан оптужен за убиство

Foto: Privatna arhiva/Jutjub/CBS Boston

Milanka je nakon kratkog ćutanja, pošto je saznala da je Brajan optužen, rekla da u ovo ne može da veruje, kao što ne može da veruje u sve vesti koje su se do sad pojavljivale na račun njenog zeta.

- Ja u to ne mogu da verujem - rekla je Milanka a zatim nastavila:

- Ne mogu da verujem kao što ne mogu da verujem u sve što se piše. Rekla sam vam danas. Imam nadu da je moje dete živo - rekla je ona za medije.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (12)

NISI SAMA: Emotivna priča o ozdravljenju zatvorila januarski repertoar u teatru humanosti