STRAVIČNA TUČA NA NOVOM BEOGRADU: Desetorica se iživljavala na mladiću, tukli ga šipkama i pržili bakljom
U TUČI koja se dogodila na Savskom keju na Novom Beogradu povređen je mladić.
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
Desetorica muškaraca tukla su jednog mladića palicama.
Oni su ga navodno palili bakljom i udarali pesnicama i šipkama, a dali su se u beg kada su čuli policijske sirene.
Iz MUP su kratko poručili za "Novosti" da je tuča prijavljena, i da je rad u toku.
BONUS VIDEO: VANDALIZAM U KAFEU U CENTRU VRANjA - Bojom isprskan kompletan inventar u sred bela dana
Preporučujemo
POGINUO VOZAČ KOD KIKINDE: Otac stradao na licu mesta, sin lakše povređen
18. 11. 2025. u 09:51
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
GLAVNI GRAD BEZ STANOVNIKA: Prestonica koja nije zaživela - vlada tišina, nema gužve i žurbe (VIDEO)
NGERULMUD je jedan od onih gradova koji zvuče kao da pripadaju nekoj dalekoj legendi, a u velikoj meri to zaista i jeste.
18. 11. 2025. u 09:18
Komentari (5)