NASTAVLJA SE POTERA ZA NAPADAČEM IZ JAKOVA: Đura ispalio nekoliko hitaca u Vuka - traže ga po komšiluku (FOTO/VIDEO)
U ULICI Braće Žigić, u kojoj se dogodila pucnjava u Jakovu, nalazi se kuća mladica Đure N. koji je ispalio nekolino hitaca u Vuka J.
Foto: M.Anđela
Veliki broj pripadnika policije tražio je napadača u neposrednoj blizini njegove kuće.
Nekoliko ekipa interventne jedinice uputilo se dalje u potragu.
Podsetimo, u beogradskom, naselju Jakovo, u ulici Braće Žigić, danas je došlo do upotrebe vatrenog oružja.
Kako nezvanično saznajemo, u pitanju su neraščišćeni problemi.
Preporučujemo
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)