UBIJEN ZBOG SVAĐE OKO TUĐEG STANA? Detalji ubistva kod Vršca - napadač pokušao da pobegne u Bugarsku
U NOĆI između nedelje i ponedeljka, u selu Gudurica, kod Vršca, ubijen je Rom Emin Azirović – Klempa (32), inače višestruki prestupnik.

G.Šljivić
Njega su, kako nezvanično saznajemo, na smrt pretukli njegovi sunarodnici, muž i žena iz obližnjeg sela Pavliš, i to zbog napuštenog stana u kom su svi hteli bespravno da žive.
Kako je saopštilo Više javno tužilaštvo u Pančevu, Azirovićevo beživotno telo pronađeno je u ponedeljak u ranim jutarnjim satima u dvorištu ispred kuće u kojoj je neprijavljeno boravio.
Prema nezvaničnim informacijama, Azirović i supružnici su se kobne večeri žestoko posvađali oko te nekretnine, koja nije u njihovom vlasništvu, nakon čega mu je muškarac N. K. (29) iz Pavliša sa više udaraca rukama i nogama po glavi i telu zadao smrtonosne povrede.
Azirović, za koga kažu da je imao slabo srce, preminuo je na licu mesta, a ubica se dao u bekstvo.
Brzom intervencijom policije, N. K. je juče uhapšen na teritoriji opštine Bosilegrad, u blizini granice sa Bugarskom, prilikom pokušaja da pobegne u tu zemlju. Sutra će biti saslušan u pančevačkom tužilaštvu.
Stanovnici Gudurice kažu da je Azirović bio problematičan, da je krao po selu i bespravno živeo u tuđim napuštenim kućama. Nedavno se vratio iz zatvora i ponovo uselio u sporni stan, u jedinoj seoskoj zgradi.
Porodica iz Pavliša je, dodaju meštani, u međuvremenu verovatno čula da u Gudurici postoji stan u kom niko ne živi, pa su hteli da se bespravno usele, ne znajući da je Azirović tu, što je i dovelo do ovog smrtonosnog sukoba.

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)