POLICIJA I DALJE TRAGA ZA NAPADAČEM: Miloš (32), koji je ranjen u pucnjavi u Novom Sadu, u veoma teškom stanju
NOVOSAĐANIN Miloš M. (32), teško ranjen prošle srede ujutro u novosadskom naselju Detelinara, i dalje je u teškom stanju, potvrđeno je Novostima u Univerzitetskom kliničkom centru Vojvodine.

Foto: Fejsbuk
- Pacijent Miloš M. je izrazito teškog opšteg stanja - naveo je Siniša Knežević, portparol UKCV.
- Pacijent je smešten na Klinici za intenzivnu terapiju i terapiju bola, gde se kontinuirano vrši praćenje opšteg stanja i vaskularnog statusa, sedacija, optimizacija hemodinamskig statusa i sprovođenje intenzivnog konzervativnog lečenja.
Ovaj tridesetogodišnjak je, podsećamo, zadobio prostrelnu rane desne potkolenice i natkolenice, a povređena mu je i aorta, kada je u njega prošle srede ujutro pucao zasada nepoznati napadači. Povređeni je odmah po prijemu u Urgentni centar operisan.
U Miloša M. je ispaljeno nekoliko hitaca 16. marta oko 6.30 sati u Molijerevoj ulici dok je šetao psa.
Napadač je pucao i u kućnog ljubimca koji je, pokušavajući da odbrani gazdu, napao i ujeo naoružanog napadača.
Policija intenzivno traga za osobom koja je pucala, a sumnja se da je napadač imao i saučesnika, koji ga je dovezao do Detelinare, a zatim ga čekao u kolima u jednoj od obližnjih ulica, a posle napada su pobegli.
Operativci još nisu uspeli da obave razgovor sa povređenim Milošem zbog njegovog zdravstvenog stanja.
I dalje je nepoznato ko je i zbog čega pucao.
Preporučujemo

DETALjI PUCNjAVE U NOVOM SADU: Miloš (32) hitno operisan, u stabilnom stanju
16. 03. 2022. u 15:53

UBICA PRATIO VOĐU NAVIJAČA? Novi detalji likvidacije Branislava Penčića u Obrenovcu
19. 03. 2022. u 20:23

UBISTVO U OBRENOVCU: Pucnjava u gradu, muškarac podlegao povredama u Urgentnom centru
19. 03. 2022. u 16:27

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)