STEFANA KOLEGA UBIO POSLE NOĆNE SMENE Stric nesrećnog mladića očajan: Ima brata blizanca, ostali su bez roditelja
MLADIĆ Stefan M. (32) brutalno je ubijen jutros ispred fabrike u kojoj radio na Batajničkom drumu. Prema prvim informacijama, dvojica radnika jutros su se vraćala s posla, prvo su se posvađali a onda je, navodno, jedan zadao drugom smrtonosne ubode.

Foto: N. Skenderija
Nesrećni mladić je u fabrici radio dve godine.
- Stefan je jedan divan mladić koga više nema i ne možemo da ga vratimo, ali možemo da se borimo da budu kažnjeni oni koju su krivi za njegovu smrt. Teško nam je, ali ne želimo da ubistvo našeg Stefana prepustimo slučaju - rekao je za "Kurir" Bojan M.
Prema njegovim rečima, osumnjičeni koji u firmi radi oko pet godina maltretirao je sve zaposlene i često je bilo problema s njim - kolege su se žalile na njega, tvrdi Bojan.
Inače, Stefan ima brata blizanca koji takođe, rade u istoj firmi kao i on. Njih dvojica imaju i starijeg brata.
- Ostali su bez roditelja, i jedan drugom su podrška. Stefan nije bio oženjen i živeo je sa bratom - kaže Bojan i dodaje da osumnjičeni I. N. (45) koji je nakon ubistva zadržan do 48 sati, živi sa majkom.
Preporučujemo

PRVE FOTOGRAFIJE SA MESTA UBISTVA U ZEMUNU: Telo radnika (32) još uvek na ulici (FOTO)
21. 02. 2022. u 10:05

DETALjI NESVAKIDAŠNjE TRAGEDIJE U BORU: Sin skočio u smrt, otac krenuo za njim
21. 02. 2022. u 09:36

UHAPŠEN OSUMNjIČENI ZA UBISTVO U ZEMUNU: Ekspresna reakcija policije
21. 02. 2022. u 08:48

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

BRIŽIT DOKAZUJE DA JE ŽENSKO Prvi put u javnosti! Dokazi i VIZUELNI, fotografije iz trudnoće: "Zaista uznemirujuće..."
"ZAISTA je uznemirujuće pomisliti da morate da se izložite na ovakav način i dokazujete nešto što bi trebalo da bude očigledno."
21. 09. 2025. u 13:40
Komentari (1)