DVADESET HILJADA EVRA ZA INFORMACIJE O MONSTRUMU: Potera za napadačem na autobus i dalje traje, ponuđena nagrada
VLADA privremenih prištinskih institucija ponudila je 20.000 evra kao nagradu za onoga ko pruži informacije o izvršiocu napada na autobus u Glođanu kod Dečana, kada su ubijene tri osobe.

Foto: Printscreen/Fotoreporteri/Facebook/Kallxo.com
Kako se navodi, policija tzv. Kosova radi na tome da slučaj napada na autobus bude rešen u najkraćem mogućem roku.
U napadu na autobus u Glođanu u petak uveče ubijena su dva učenika i vozač autobusa.
Pored dvoje smrtno ranjenih učenika, treći srednjoškolac ranjen u ovom napadu je operisan i van životne opasnosti je.
Prvobitno je kao potencijalna tema napada naveden vozač autobusa a kao motiv je navedena kokurencija ovog autobuskog prevoznika, što međutim nije potvrđeno.
Inače, međunarodne organizacije na KiM uključujući i američku ambasadu upozorile su kao i proteklih godina u ovom periodu na mogućnost terorističkih napada na Balkanu, gde su uvrstili i tzv. Kosovo.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)