IZABELINO TELO UMOTAO U TEPIH, PA BACIO U ŠUMU: Holanđanin bio osumnjičen za ubistvo mlade Srpkinje - osuđen za silovanje, njena smrt misterija
HOLANĐANIN J. B. (40), koji je pre tri godine uhapšen u Švajcarskoj zbog sumnje da je ubio a potom telo Srpkinje Izabele Todorović (21) umotao u tepih i bacio u šumu, osuđen je na tri godine i osam meseci zatvora i 10 godina zabrane ulaska u zemlju.
Foto: Fejsbuk
On je prema pisanju portala "Kosmo" osuđen zbog skrnavljenja tela, ali i silovanja, ne i za ubistvo jer na sudu nije dokazano da je nesrećna devojka ubijena. Telo je bilo u fazi raspadanja, a nije bilo vidljivih povreda te je uzrok smrti zapravo još je nepoznat.
Podsetimo, za slučaj se saznalo u januaru 2018. godine kada je vlasnik šume kod Zezikona u kantonu Turgau M. H. (78) pronašao telo.
- Nestanak devojke bio je prijavljen u novembru 2017. godine. Tada je bilo poznato da je živela sa Holanđaninom, ali on tada navodno nije znao gde je ona. Telo je pronađeno tri meseca kasnije umotano u tepih i u fazi raspadanja - navodi portal.
Kada je telo pronađeno nije bilo moguće utvrditi uzrok smrti ali je nesumnjivo dokazanao da ga je tu doneo upravo J. B. i da su mu u tome pomogla dvojica muškarca.
Holanđanin silovao nesrećnu devojku koja je potom umrla
- Istragom je dokazano da je Holanđanin silovao nesrećnu devojku koja je potom umrla. Telo je umotao u tepih u stanu, a nakon toga uz pomoć dvojice prijatalje ubacio u automobil "rendž rover" i oterali do šume. Tamo su ga bukvalno skotrljali i ostavili - piše švajcarski portal.
Javno tužilaštvo takođe je ranije optužilo osumnjičene za posedovanje narkotika te su kažnjeni i za ta dela - piše portal. Pre tri godine o ovom slučaju izveštavali su i naši mediji, a majka nesrećne devojke tada je izjavila da je Izabela radila u jednom lancu restorana brze hrane.
- Nestala je 3. novembra. Poslala mi je SMS. Napisala je da sa koleginicom ide nešto da pojede i da će ujutro vozom da dođe kući, ali, nije došla - rekla je majka tada.
Foto: Fejsbuk
(Blic)
Preporučujemo
TRSTENIČANI SE OPRAŠTAJU OD SUZANE: Nakon tragčnih vesti iz Beča o smrti sugrađanke
13. 05. 2021. u 23:39
SRPKINjA (36) UBIJENA U BEČU: Telo pronađeno u stanu gde je živela sa sinom i suprugom
13. 05. 2021. u 22:09
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)