LEKAR POSUMNJAO DA JE SILOVAO SINA: Podignuta optužnica protiv Marka K. iz Sremske Mitrovice
VIŠE javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici, podiglo je optužnicu protiv Marka K. (31) iz Sremske Mitrovice, kojem se na teret stavlja krivično delo obljuba nad detetom, potvrđeno je "Novostima" u Višem sudu u ovom gradu, gde je optužnica dostavljena na proveru. Otkad je uhapšen, u oktobru prošle godine, osumnjičeni otac nalazi se u pritvorskoj jedinici Kazneno-popravnog zatvora i njemu je produžen pritvor do 20. maja.

Foto: Depositphotos
Ceo slučaj je "isplivao" u javnost kada je, i ne sluteći šta će čuti u lekarskoj ordinaciji, pradeda Đ. J. (71) doveo dečaka na pregled zbog zdravstvenih problema. Tada je mališan u razgovoru sa doktorom, žaleći se na bolove između ostalog i rekao da spava sa tatom i da ga on često dodiruje po intimnim delovima tela.
- Pedijatar je odmah pozvao policiju, a istog trenutka o svemu je bio obavešten i Centar za socijalni rad, koji je preduzeo određene mere - kaže naš izvor iz istrage, koji ističe da u ovoj porodici ranije nije bilo nikakvih prijava nasilja.
Kako naš list saznaje, Marko je u svojoj izjavi pred policijom i sudijom, negirao optužbe koje mu se stavljaju na teret. On je rekao da je brižan otac i da nikada ne bi povredio svoje dete.
Prema nezvaničnim informacijama, dečak je živeo u odvojenoj sobi sa ocem, dok mu je majka, prema priči komšija, bila na radu u Italiji.
- Kada se to desilo, dečakova majka je odmah stigla u Sremsku Mitrovicu. Sada ne viđamo ni nju ni dete. Da li ga je odvela sa njom preko ili su se preselili u neki drugi grad, ne znam - kaže jedna od komšinica iz ulice gde je Marko živeo sa sinom i dedom njegove supruge.
Preporučujemo

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)