PRED Specijalnim sudom u Beogradu danas je počelo pripremno ročište u novom postupku protiv Darka Šarića. Kako saznajemo, predsednik veća je otklonio sve procesne nedostatke, nakon čega je zamenik tužioca pročitao optužnicu, nakon čega su se svi okrivljeni izjasnili da nisu krivi.
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu intenzivno radi na identifikaciji osobe koja je, danas, na uglu Bulevara oslobođenja i Jaše Tomića, oskrnavila mesto na kome građani, već mesecima, odaju poštu nastradalima u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u ovom gradu, saopštio je MUP.
NA groblju u selu Paskovcu, nadomak Loznice, od danas, počivaju Nataša (50) i Miroslav (58), muž i žena, koji su živeli godinama u skladnom braku u kom nisu imali dece.
MALOLETNI sedamnaestogodišnjak, osumnjičen da je ubio dve godine starijeg Darka, pre dva dana u naselju uz Ibarsku magistralu, na teritoriji beogradske opštine Čukarica, nije umeo da objasni tužiocu zašto je to uradio!
KOMEMORATIVNIM skupom u Ravnom gaju obeležena je druga godišnjica masovnog ubistva u selima Malo Orašje i Dubona. Na spomen obeležje na mestu ubistva u ova dva sela vence i cveće položile su porodice ubijenih i delegacija Vlade Srbije koju je predvodio premijer, Đuro Macut.
Komentari (0)