NIKOLU MATIĆA TUKLI NA STADIONU Lalić: Curila mu je krv iz usta i nosa, imao je otekline
21. 12. 2022. u 14:06 >> 18:26
SRĐAN Lalić, svedok okrivljeni u postupku koji se vodi protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i ostalih optuženih za pripadnost njihovoj kriminalnoj grupi, nastavlja danas pred Specijalnim sudom u Beogradu da odgovara na Miljkovićeva pitanja.
Povezane vesti

POČELO IZVOĐENJE DOKAZA ZA UBISTVA U GRČKOJ 2020: U Specijalnom sudu prikazani ugovori o najmu stanova i automobila
U SPECIJALNOM sudu u Beogradu pregledan je prvi deo pisane dokumentacije, kao i dokazi, koji je prikupio zajednički istražni tim Srbije i Grčke u vezi sa ubistvima Igora Dedovića, Stevana Stamatovića, Alana Kožara i Damira Hadžića, u Atini i na Krfu, 2020. godine.
03. 04. 2025. u 17:09

NASTAVAK SUĐENJA ZA UBISTVA U ATINI I NA KRFU 2020. GODINE: Optuženi završili sa iznošenjem odbrane, počinje izvođenje dokaza
JA sam jedinstven slučaj! Ja sam u zatvoru lišen slobode i određen mi je pritvor, iako sam bio smešten u čuvenom Sedmom paviljonu.
02. 04. 2025. u 18:01

"KLANICA" U RITOPEKU PUNA TRAGOVA ŽRTAVA: Svedočenjem veštaka za DNK nastavljeno suđenje ekipi Belivuka i Miljkovića (FOTO/ VIDEO)
NA mašini za mlevenje mesa, smeštenoj u takozvanoj klanici,improvizovanoj prostoriji u kući smrti u Ritopeku kod Beograda, nađeni su DNK tragovi Milana Ljepoje i Zdravka Radojevića.
09. 04. 2025. u 19:09
Najnovije iz rubrike

UDARIO DEČAKA (9) PA POBEGAO: Vozio bez vozačke dozvole - haos u Bačkoj Palanci (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Bačkoj Palanci uhapsili su S. B. (2004) iz Bačke Palanke zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi. nci
17. 06. 2025. u 19:46

"SLOŽNA PORODICA, IZ AVIONA SE VIDI KOLIKO SE VOLE" Komšije oca koji je usmrtio svoje dete (1) u šoku
MUŠKARAC V. K. iz Selenče, kako se sumnja, udario je slučajno traktorom ćerkicu (1) dok je išao u rikverc. Tragedija se dogodila juče kasno poslepodne, a nesrećna devojčica uprkos borbi lekara preminula je u bolnici zbog težine povreda koje je zadobila.
17. 06. 2025. u 17:14

NASTAVLJEN DOKAZNI POSTUPAK: Suđenje za seksualno zlostavljanje mališana u vrtiću u Odžacima
SUĐENjE pedagoškom asistentu I.O. (27) iz Bogojeva osumnjičenom za seksualno zlostavljanje dece u Predškoslkoj ustanovi „Poletarac“ u Odžacima, nastavljeno je u Višem sudu u Somboru izvođenjem dokaza. Glavni pretres je zatvoren za javnost, a naredno ročište zakazano je za 10. jul
17. 06. 2025. u 17:10

"U JEDNOM TRENUTKU JE SAMO ZARONIO" Potresna ispovest rođaka maturanta iz Subotice koji se udavio u jezeru: Niko nije prišao da pomogne
ARNOLD Č. (19) maturant Tehničke škole "Ivan Sarić", tragično je izgubio život kada se u nedelju u poslepodnevnim satima utopio u Čantavirskom jezeru u Subotici.
17. 06. 2025. u 17:00

ČETIRI VOZAČA ZADRŽANA NA TREŽNJENJU: Policija u Južnobačkom okrugu za dan otrkila i sankcionisala 257 prekršaja
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je, 16. juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 257 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
17. 06. 2025. u 13:45
Komentari (0)