U SPECIJALNOM SUDU U BEOGRADU: Sutra presuda Simoviću za pokušaj ubistva Kalinića
U SPECIJALNOM sudu u Beogradu sutra će biti izrečena presuda nekadašnjem pripadniku "zemunskog klana" Milošu Simović, zbog pokušaja ubistva Sretka Kalinića, člana iste grupe, 2010. godine u Hrvatskoj, kada su svojevremeno obojica bili u bekstvu i na Interpolovoj poternici zbog ubistva premijera Zorana Đinđića.
Sretko Kalinić i Miloš Simović
Optuženi Simović do kraja tvrdi da nije kriv, a njegova odbrana traži da on bude oslobođen optužbi.
S druge strane, tužilaštvo smatra da je optužnica dokazana i da sud treba da ga osudi po zakonu.
Konačno, Kalinić je istakao da ne želi ništa da komenatriše, a da će optuženom, svakako, presuditi žena - "Ćićolina".
Simović je, podsetimo, na poslednjem suđenju, tražio da ga ne dovode iz zatvora u kojem je na izricanje sutrašnje presude, dok je Kalinić kazao da on "baš želi da dođe".
Preporučujemo
"ONI SU UBILI KIĆU": Vučić saopštio ko stoji iza likvidacije vođe navijača Alkatraza
22. 07. 2021. u 13:35
TUGA: Preminuo dečak (9) koga je auto udario na pešačkom na Karaburmi
22. 07. 2021. u 14:28
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)