ALEKSA PRE SMRTI OBJAVLJIVAO FOTOGRAFIJE SA SLAVLJA: Stradali mladić iz Aleksinca bio je sportista i omiljen u društvu (FOTO)
17. 05. 2021. u 12:47
SINOĆNjA tuča koja se dogodila na proslavi 18. rođendana u jednom aleksinačkom restoranu, kobno se završila po mladića Aleksu S. (26), koji je preminuo noćas u KC Niš od zadobijenih povreda pod za sada još nerazjašnjenim okolnostima.
Povezane vesti
AUTO SKRENUO SA PUTA I PREVRNUO SE: Poginula devojka kod staroplaninsog sela Prtopopinci
PRVOG dana vikenda, na putu kod staroplaninskog sela Prtopopinci, dogodila se saobraćana nesreća u kojoj je život izgubila V.M.(35).
17. 05. 2021. u 11:23
NESREĆA KOD LOZNICE: Voz udario u frezu, vozač teško povređen
NA pružnom prelazu u Gornjoj Koviljači, kod Loznice, teretni voz je udario Milana M. iz obližnjeg sela Trbušnice, koji je vozio frezu, potvrđeno je "Novostima".
16. 05. 2021. u 15:19 >> 20:31
PLAMEN SVEĆE DOVEO DO TRAGEDIJE: Požar u Šašincima kod Sremske Mitrovice odneo život sedmogodišnje devojčice
SEDMOGODIŠNjA devojčica Lj. J. iz Šašinaca, kod Sremske Mitrovice, nastradala je u požaru koji je izbio u subotu ujutru oko četiri sata.
16. 05. 2021. u 06:43
Najnovije iz rubrike
VELIKO HAPŠENJE U NOVOM SADU ZBOG KORUPCIJE: Oglasio se MUP Srbije
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Odeljenja za borbu protiv korupcije,po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije, Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu, uhapsili su D. J. (38) iz Kovilja, osnivača UG "Proaktivna omladina Kovilja" iz Kovilja i UG "Centar za edukaciju poljoprivrednika Agronom" iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo zloupotreba položaja odgovornog lica.
07. 11. 2025. u 14:14
SASLUŠAN GINEKOLOG IZ VRANJA: Ovako se branio nakon smrti porodilje, evo šta mu se stavlja na teret
GINEKOLOG dr Dragan V. saslušan je juče u Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju, jer mu se na teret stavlja krivična dela teška dela protiv zdravlja ljudi, nakon smrti porodilje iz Preševa.
07. 11. 2025. u 08:46
SRBIN PUCAO U DVOJE LJUDI: Ima mrtvih, horor u turskom restoranu
SINOĆ se u jednom turskom restoranu u Beču dogodila pucnjava u kojoj su upucane najmanje dve osobe.
07. 11. 2025. u 07:10
UŽAS U RATKOVU: Pokušao da siluje devojčicu (14)
DEVOJČICU (14) danas je pokušao da siluje muškarac u Ratkovu, a sve je odmah prijavljeno policiji.
06. 11. 2025. u 22:17
UBIO SE MUŠKARAC: Najbolji drug ga našao obešenog u kući - užas u Majdanpeku
S. S. (44) iz Majdanpeka oduzeo je sebi život juče u porodičnoj kući.
06. 11. 2025. u 18:40
Ana
17.05.2021. 13:05
Saucesce porodici. Jadan decko. Neka mu laka zemlja, da ga andjeli cuvaju . Tuga
MiR
17.05.2021. 13:09
U Srbiji se zivot ne ceni i ne cuva. Tragedije svaki dan, saucesce Srbijo!
MiR
17.05.2021. 14:20
Gospodine Patrijarh! Salji svestenike u sve krajeve zemlje da nauce ljude da zive, ne samo da ih sahranjuju! Ovo je neizdrzljivo, ovoliko besmislenih smrti ne moze da se podnese!