UŽAS U SJENICI: Pas izujedao devojčicu po glavi i telu, prevezena u bolnicu
OSMOGODIŠNjA devojčica iz Sjenice povređena je juče kada ju je napao i izujedao pas rase “američka akita”, saznaju Večernje novosti.
Darko Dozet
Dete je zadobilo teške povrede po telu i glavi i zbrinuto je na odeljenju hirurgije novopazarske Opšte bolnice.
Protiv vlasnika (35) psa policija je podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da je počinio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
On se sumnjiči da je u svom dvorištu u Sjenici, u boksu koji nije bio adekvatno obezbeđen, držao psa rase “američka akita”, koji je napao osmogodišnje dete.
Preporučujemo
GDE JE BIO BRANKO BABIĆ PRED JEZIVU SAOBRAĆAJKU: Isplivali privatni snimci biznismena (FOTO)
29. 03. 2026. u 08:39 >> 08:43
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)