TROJE MRTVIH: Jeziva nesreća u Novom Pazaru (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)
06. 05. 2026. u 06:58
DOGODIO se jezivi udes kod Novog Pazara, u kom su nastradale tri osobe, dok su četiri povređene.
Povezane vesti
NOVI DETALJI TRAGEDIJE KOD NOVOG PAZARA: Stradali muž, žena i njen brat, dve osobe u kritičnom stanju (FOTO)
U STRAVIČNOM sudaru "golfa" kojim je upravljao 19-godišnjak i "opel astre" na putu Novi Pazar–Raška poginule su četiri osobe, dok su dve teško povređene i nalaze se u bolnici.
06. 05. 2026. u 10:21
Najnovije iz rubrike
SANDOKAN UPUCAN S LEĐA DOK JE MIRIO DECU: Detalji pucnjave u centru Šapca, sa više hitaca ranjen Milan Ostojić zvani
MILAN Ostojić Sandokan (51) ranjen je u sredu oko 23 sata ispred tržnog centra u Šapcu, a njega su prijatelji dovezli u bolnicu sa teškim povredama.
09. 07. 2026. u 20:59
DNK I PATIKA DOKAZ KO JE DRŽAO VOLAN: Završeno suđenje za saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula Svetlana (38), majka troje dece
U VIŠEM sudu u Novom Sadu danas je završen dokazni postupak za saobraćajnu nesreću oktobra 2024. godine kod Bačkog Petrovca, za koju je osumnjičen Tomislav Petrović (37) državljanin Bosne i Hercegovine, koji je odgovarao ia za falsifikovanje isprave.
09. 07. 2026. u 20:41
POVREĐENO VIŠE OSOBA NA NOVOM BEOGRADU: Sekunde su delile putnike od tragedije:
U ULICI Pariske komune na Novom Beogradu danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj je, prema nezvaničnim informacijama, povređeno nekoliko putnika u vozilu javnog gradskog prevoza.
09. 07. 2026. u 19:41
U AKCIJI MUP "PALI" SERIJSKI RAZBOJNICI: Pljačkali širom Srbije (FOTO)
U koordinisanoj akciji policijskih službenika UKP, Službe za suzbijanje kriminala i područnih policijskih uprava na teritoriji Srbije, u Paraćinu, nakon izvršenog krivičnog dela teška krađa, uhapšene su četiri osobe.
09. 07. 2026. u 15:54
UHAPŠEN NASILNIK U ZEMUNU: Razbijao stakla, lomio retrovizore, rasturao narkotike...
Pripadnici MUP u Beogradu, PS Zemun, u saradnji sa Trećim osnovnim javnim tužilaštvom , podneće krivičnu prijavu u redovnom postupku protiv A. P. (21) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nasilničko ponašanje i neovlašćeno držanje opojnih droga.
09. 07. 2026. u 14:34
Komentari (0)