VELIKI POŽAR NA TERAZIJAMA: Više vatrogasnih vozila učestvuje u gašenju, sumnja se na eksploziju
25. 01. 2026. u 18:31
V3ELIKI požar izbio je na večeras na Terazijama.
Povezane vesti
STRAVIČAN POŽAR ODNE SVE PRED SOBOM, PETORO OSOBA POGINULO: Vatrena buktinja zahvatila San Salvador (VIDEO)
PET osoba poginulo je u požaru koji je zahvatio istorijski deo centra San Salvadora.
14. 02. 2026. u 10:29
POGLEDAJTE - PRVI SNIMCI SA TERAZIJA: Vatrogasci gase požar u centru Beograda (VIDEO/FOTO)
U KASNIM popodnevnim časovima izbio je požar na Terazijama.
25. 01. 2026. u 18:50
UGAŠEN VELIKI POŽAR U INDUSTRIJSKOJ ZONI U NOVOM PAZARU: Vatrogasci i dalje dežuraju (FOTO)
VELIKI požar, koji je juče zahvatio nekoliko magacina firme za proizvodnju tekstila i poslovni prostor u Novom Pazaru, ugašen je danas u 13.30 časova, rekao je za RTS načelnik Odeljenja za vanredne situacije u Novom Pazaru Darko Belić.
25. 01. 2026. u 15:44
BUKNUO VELIKI POŽAR U NOVOM PAZARU: Vatra guta sve pred sobom, sve službe na terenu (VIDEO)
OGROMAN požar koji je jutros izbio u ulici Dimitrija Tucovića u Novom Pazaru i dalje pravi veliku štetu, a video snimak sa zadnje strane industrijskog kompleksa jasno pokazuje koliko je objekata istovremeno zahvaćeno vatrom.
24. 01. 2026. u 07:25
Najnovije iz rubrike
"ZAKUCAO" SE U BANDERU: Saobraćajna nesreća kod Sava centra u Beogradu
VEČERAS, oko 20 časova, kod Sava centra u Beogradu došlo je do saobraćajne nesreće.
11. 03. 2026. u 21:31
ODREĐENO ZADRŽAVANJE VOZAČU "CITROENA": U njega se motorom zakucao rođeni brat Darka Lazića
PO nalogu tužilaštva u Šapcu, vozaču V. K. (62) je određeno zadržavanje do 48 sati zbog sumnje da je počinio teško delo protiv bezbednosti u saobraćaju, potvrđeno je Telegrafu.
11. 03. 2026. u 21:05
"PAO" SA 2,5 KILA MARIHUANE: Uhapšen V.T. (37) u Beogradu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, PS Stari grad, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su V. T. (37), zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
11. 03. 2026. u 20:10
NE SME DA PRILAZI I RAZGOVARA SA SVEDOCIMA: Saslušan bivši direktor novosadske osnovne škole, osumnjičeni za zloupotrebu
BIVŠEM direktoru novosadske Osnovne škole "Prva vojvođanska brigada", O.S. 65) osumnjičenom za zloupotrebu službenog položaja, sudija za prthodni postupak Višeg suda u Novom Sadu izrekao je meru zabrane prilaženja i komuniciranja sa svedocima od tri meseca. Sud je odbio predlog nadležnog tužilaštva za određivanje pritvora.
11. 03. 2026. u 19:06
"OPERISAO SAM POŠTUJUĆI PROTOKOLE": Hirurg izneo odbranu zbog smrti pacijenta Nikole Bakića
HIRURG Zoran Kujačić, koji je 21.12.2022. godine u privatnoj klinici na Novom Beogradu operisao hemeroide Beograđaninu Nikoli Bakiću (39), koji je nekoliko dana posle toga preminuo, rekao je u Višem sudu u Beogradu da se ne oseća krivim za delo za koje je optužen.
11. 03. 2026. u 16:50
Komentari (0)