IMA POVREĐENIH: Dve saobraćajke u Nišu za samo pet minuta
ŠEST osoba povređeno je danas u dva teška udesa na području Niša koja su se desila u razmaku od pet minuta, saznaju mediji.
Foto: J.S.
Tri osobe povređene su oko 15.10 časova u sudaru "škode" i "folksvagena" u Lazarevom selu. Oba vozača i jedan putnik prevezeni su u UKC Niš radi dijagnostike i lečenja.
Povređeni odmah zbrinuti
- Muškarac star 37 godina primljen je sa posekotinom na glavi i prelomom potkolenice. Nakon inicijalnog zbrinjavanja od strane lekara specijalista biće pušten na kućno lečenje. Muškarac star 45 godina, zadobio je prelom grudne kosti. Nakon inicijalnog zbrinjavanja primljen je u opservaciju Urgentnog centra.
Muškarac star 44 godine, zadobio je površinske povrede levog ramena, lakta, potkolenice. Nakon pregleda lekara pušten je kući-kažu za Blic u UKC Niš.
Drugi udes desio se u 15.15 časova u samom gradu, na Bulevaru 12. februar, gde je u sudaru sa automobilom povređen motociklista star 33 godine i dvojica dvadesetogodišnjaka.
- Motociklista 33 godine zadobio je površinske povrede ramena, potkolenice i kuka. Nakon zbrinjavanja od strane ortopeda pušten je kući. Muškarac star 20 godina sa površinskim povredama grudnog koša, nakon zbrinjavanja pušten je kući. Muškarac star 20 godine sa površinskim povredama grudnog koša i trbuha, nakon zbrinjavanja od strane takođe je pušten kući-kažu u UKC Niš.
(Blic)
BONUS VIDEO-
Preporučujemo
HAOS MEĐU BLOKADERIMA U NIŠU: Plenumaši ušli u obračun sa grupom Mateje Nikolića
31. 08. 2025. u 12:33
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)