TRI OSOBE LAKŠE POVREĐENE: Za dan u Južnobačkom okrugu dogodilo se deset saobraćajnih nesreća
U PROTEKLA 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se deset saobraćajnih nesreća, u kojima su tri osobe zadobile lake telesne povrede.
FOTO:MUP
U istom periodu, u Gradu Novom Sadu, dogodilo se sedam saobraćajnih nesreća, u kojima su dve osobe lakše povređene.
Policijska uprava u Novom Sadu je, 7. aprila, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 380 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno sedam vozača i pet vozila, a zadržana su dva vozača, jedan zbog vožnje pod dejstvom alkohola, a drugi zbog upravljanja vozilom pod zabranom.
Oni će, uz prekršajne prijave, biti privedeni na saslušanje nadležnom prekršajnom sudiji.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
TEŠKA BORBA ZA ŽIVOT NAŠEG SLAVNOG MUZIČARA: "Rak mi grize kosti, proširio se na celo telo, molim vas - pomozite da preživim"
"MOLIM vas, vratite mi onu dobrotu koju sam godinama delio sa vama, donirajte odmah i pomozite mi da preživim."
20. 06. 2026. u 16:23
Komentari (0)