RADNIK, DRŽAVLJANIN TURSKE, ZADOBIO TEŠKE POVREDE: Novi detalji nesreća na dva gradilišta u Subotici
NESREĆA u kojoj je danas oko 13 časova poginuo šesdesetpetogodišnji radnik, dogodila se prilikom obrušavanja zemlje na radnika na gradilištu uz železničku prugu u Subotici, saopštio je MUP.
D. Novković
Vatrogasno-spasilačkoj jedinici u Subotici, danas oko 13 časova, prijavljeno je da je prilikom izvođenja radova na gradilištu uz železničku prugu u Subotici, došlo do obrušavanja zemlje na šezdesetpetogodišnjeg radnika, koji je preminuo.
Telo poginulog radnika izvukli su pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice.
Uviđaj je, kako se dodaje u saopštenju, obavio tužilac OJT Subotica, u saradnji sa policijskim službenicima Policijske uprave Subotica, a uviđaju je prisustvovao i republički inspektor rada.
Tužilac je izdao nalog za obdukciju tela nastradalog radnika.
Turski državljanin zadobio teške povrede
Policijskoj upravi u Subotici danas oko 10.49 časova prijavljeno je da je turski državljanin J. M. (1960 ) dovezen u Opštu bolnicu u Subotici sa povredama koje je zadobio na gradilištu u Ulici Evgenija Kumičića u Subotici.
Uviđaj su izvršili po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Subotici pripadnici PU Subotica, dok je na lice mesta takođe izašao i Republički inspektor rada koji preduzima mere iz svoje nadležnosti.
Radnik je zadobio teške telesne povrede.
UKRAJINSKI VOJNICI U KLANICI POKROVSKA: "U gradu je pravi pakao, Rusi doveli sve snage koje mogu"
RUSKA pešadija prodrla je u gradske granice jednog od glavnih strateških ciljeva predsednika Rusije Vladimira Putina, preteći da ga opkoli. Ukrajinske specijalne snage uključile su se u borbe u urbanom području.
29. 10. 2025. u 17:43
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Udala se za 25 leta starijeg čobanina, doživela šok kad je umro
Marsel Amfu je čitav svoj život živeo jednostavno. Njegova kuća nije imala ni struje ni vode. To mu je omogućilo da uštedi ogromne sume novca.
28. 10. 2025. u 21:37
Komentari (0)