TRAGEDIJA U BORU: Muškarac (34) poginuo prilikom pada sa krova Samačkog smeštaja
MUŠKARAC (34) poginuo je prilikom pada sa krova prve kule Samačkog smeštaja u Boru.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Nezvanično, navodno je reč o muškarcu koji je bio angažovan na premeru za izolaciju na krovu Samačkog smeštaja.
Na licu mesta su došli vatrogasci i policija kao i lekari hitne službe doma zdravlja ali su samo mogli da konstatuju smrt.
(Blic)
Preporučujemo
PREKRŠAJNE PRIJAVE VOZAČIMA U BORU: Vozio pijan i sleteo sa puta
22. 01. 2025. u 14:42
KONTROLA SAOBRAĆAJA: Negotinac vozio sa 1,9 a Boranin sa 1,4 promila alkohola
13. 01. 2025. u 12:25
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)