SAŠKA KRENULA DA SAHRANI BAKU, PA POGINULA SA UJAKOM: NJena dvogodišnja ćerka dozivala majku čitav dan
MAJKA troje dece, Saška Marinković (42) poginula je u subotu u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Paraćin-Zaječar, a u kolima je bila sa svojim ujakom (64) sa kojim je zajedno krenula u Bor na sahranju svoje bake, saznaju mediji od Saškine rođake.

Foto: Facebook/printskrin
Podsetimo, nesreća se dogodila 11. januara oko 17.30 časova u mestu Savinac na pomenutoj deonici kada su se sudarili "audi" koji je vozio Ivan Bejić (36) i "opel astra" u kojoj su bili Saška i njen ujak vozač. Od siline udarca sva tri učesnika u nesreći su preminula od zadobijenih povreda, a prema prvim informacijama do sudara je došlo zbog neprilagođene brzine.
- Saškina porodica i dalje ne može da dođe sebi od šoka koji ih je zadesio u subotu popodne. Kobnog dana ona je sa ujakom krenula u Bor, odakle je rodom, kako bi prisustvovali sahrani njene bake - kaže rođaka i dodaje:
- Nažalost, oni nisu stigli do tamo, jer ih je vozač "audija" navodno pokosio i direktno se zakucao u njih. Istraga će utvrditi da li je to tačno, znamo da ih više nema. I Saška i njen ujak su poginuli na licu mesta.
Kako potom objašnjava rođaka nastradale majke troje dece, najmlađa ćerkica od tada pita gde joj je majka.
- Jao Bože... Svi smo skrhani bolom. Kada su nam javili, nismo mogli da poverujemo u to. Mislili smo da je greška. Ima ćerkicu malu, ima malo više od dve godine i kako sada da joj objasnimo da joj se mama više neće vratiti kući. Juče je ceo dan pitala za nju i tražila je. Kakva tuga - navodi sagovornica i nastavlja:
- Kada je neko bolestan ti se pripremaš da može doći taj trenutak da će te taj neko napustiti i preseliti se na nebo. Ovako, iznenada, mislim da je saopštavanje te vesti isto što i smrt.
Istraga je u toku i ona će utvrditi sve detalje ove stravične nesreće u kojoj je troje ljudi poginulo. Saška Marinković je iza sebe ostavila supruga i troje dece, dok je Ivan Bejić koji je bio u drugom vozilu nažalost, takođe ostavio troje dece.
(Kurir)
Preporučujemo

MLAĐI MUŠKARAC POGINUO KOD PREŠEVA: Teška saobraćajna nesreća na jugu
13. 01. 2025. u 10:20

RASTE BROJ POVREĐENIH U SUDARU TRAMVAJA: Nije bilo namere u incidentu u Strazburu
12. 01. 2025. u 18:23

STRAVIČAN SUDAR DVA VOZILA, DELOVI RASUTI PO PUTU: Saobraćajna nesreća kod Petlovog brda
11. 01. 2025. u 22:11

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

TO JE GLAVNI IZVOR PRIHODA: Evo čega Toni nije hteo da se odrekne nakon razvoda od Dragane
DRAGANA je ostala vlasnica televizije i dvorca u Beču.
03. 07. 2025. u 08:04
Komentari (1)