VOZAČ POBEGAO SA LICA MESTA, IMA POVREĐENIH: Saobraćajna nesreća na kružnom toku kod opštine Novi Beograd
NA KRUŽNOM toku kod opštine Novi Beograd dogodila se saobraćajna nezgoda kada je vozač udario u drugo vozilo i potom pobegao sa lica mesta, saznaju mediji.

Foto: R. Šegrt
U saobraćajnoj nezgodi povređena je ženska osoba (31) koja se nalazila u vozilu na suvozačevom mestu.
Hitna pomoć došla je na lice mesta, a ženi su konstatovane lake telesne povrede.
Prevezena je na VMA.
(Srbija Danas/Telegraf)
BONUS VIDEO:
Snimak nesreće kod Lazarevca: Auto se ne zaustavlja na pružnom prelazu
Preporučujemo

UDARIO U TRI AUTA, SLETIO U PROVALIJU I PREŽIVEO: Teška nesreća na Murteru, Hrvatskoj
21. 08. 2024. u 18:27

ŽENA(40) PALA SA ELEKTRIČNOG BICIKLA: Nesreća u leskovačkom selu Strojkovce
21. 08. 2024. u 16:14

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)