VOZAČ AUTOMOBILA POBEGAO, PA SE PRIJAVIO POLICIJI: Dečak (12)povređen u saobraćajnoj nesreći u Novom Miloševu
U SELU Novo Miloševo, između Novog Bečeja i Kikinde, dvanaestogodišnji dečak zadobio je teške telesne povrede u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć.

Foto: B. Grujić
Prema nezvaničnim informacijama iz zrenjaninske policije, nezgoda se dogodila posle 19 časova, a dete se pešice kretalo kolovozom, kada je na njega naletelo vozilo.
Vozač iz Novog Miloševa, najpre je napustio lice mesta, ali se posle prijavio policiji i biće procesuiran.
Dečak je zadobio teške telesne povrede u vidu višestrukih preloma obe podlaktične kosti i desne potkolenice, nakon zbrinjavanja u kikindskoj bolnici, prebačen u Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine u Novom Sadu.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)