SIN U DOMU ZDRAVLJA VINČA DOVEZAO MRTVOG OCA: Milan imao povrede glave i tela, policija hitno obaveštena
MILANA Đ. sa povredama po glavi i telu i bez svesti dovezao je sin, a lekari Doma zdravlja Vinča mogli su sao da konstatujeu smrt nesrećnog čoveka.

Foto: M. Anđela/Profimedia/Ilustracija
O slučaju obaveštena policija i tužilaštvo.
Nezvanično, sin je rekao da je oca bez znakova života našao pored traktora.
Istraga je u toku.
Milan Đ. je nađen u Vinčanskoj ulici oko 20 sati.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: PLjAČKA U CENTRU BEOGRADA - Lopovi kradu i pred kamerama

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)
ŠAMPIONI U FOKUSU: Andrej Popović mladi fizičar iz Kikinde
17. 09. 2025. u 13:52

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)