PIJAN IZAZVAO SAOBRAĆAJNU NESREĆU: Kroz Petrovaradin vozio sa više od dva promila alkohola u organizmu

Љ.П.

22. 08. 2023. u 13:50

POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je 21. avgusta na području Južnobačkog okruga otkrila i sankcionisala ukupno 417 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

ПИЈАН ИЗАЗВАО САОБРАЋАЈНУ НЕСРЕЋУ: Кроз Петроварадин возио са више од два промила алкохола у организму

Foto Tanjug/D. Aničić

Na ovom području iz saobraćaja je isključeno pet vozača i isto toliko vozila, a zadržana su dva vozača, jedan zbog ponavljanja ili nastavljanja prekršaja, a drugi zbog nasilničke vožnje.

Za nasilničku vožnju tereti se vozač koji je u Petrovaradinu, vozeći sa više od dva promila alkohola u organizmu, izazvao saobraćajnu nesreću sa materijalnom štetom. Zadržani vozači biće privedeni sudiji za prekršaje. 

U protekla 24 sata na području Južnobačkog okruga dogodilo se šest saobraćajnih nesreća, u kojima su tri osobe lakše povređene. U istom periodu na području Grada Novog Sada dogodilo se pet saobraćajnih nesreća u kojima su tri osobe zadobile lake telesne povrede.

BONUS VIDEO:

VELIKA AKCIJA POLICIJE: Razbijena kriminalna grupa u Kraljevu i Loznici, krali kola po celoj Evropi

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

ŠEŠELJ O BOLNOJ ISTINI: Predsednik SRS otkrio zašto je Kijev danima izbegavao razmenu tela poginulih vojnika