BICIKLISTA UMRO U LESKOVAČKOJ BOLNICI: Osumnjičen da je autom izazvao saobraćajnu nesreću
POLICIJA je u Vlasotincu uhapsila M. V. (36) iz ovog mesta jer se sumnjiči da je izazvao saobraćajnu nezgodu posle koje je teško povređeni biciklista podlegao povredama u leskovačkoj Opštoj bolnici.
Foto: I.M.
Saobraćajna nezgoda se dogodila u ponedeljak po podne, na putu Leskovac‒Vlasotince. Nju je, kako se sumnja, izazvao osumnjičeni dok je upravljao vozilom „reno megan“ kada je, usled neprilagođene brzine kretanja uslovima i stanju puta, došlo do kontakta sa biciklistom (59).
Povređeni čovek je potom, usled posledica povreda zadobijenih u nezgodi, preminuo u Opštoj bolnici Leskovac, dok je osumnjičeni, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu.
On se tereti da je izvršio teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja. Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu je saopštilo da je osumnjičeni, u prisustvu branioca, izneo odbranu.
U daljem toku postupka javni tužilac je odredio veštačenje, od strane veštaka mašinske struke, nakon čega će preduzeti i druge neophodne radnje, a sa ciljem utvrđivanja svih činjenica i donošenja odluke.
Preporučujemo
IDENTIFIKOVAN BAHATI VOZAČ IZ NIŠA: Udario biciklistu, pa pobegao sa mesta nezgode
08. 08. 2023. u 21:30
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)