VOZIO PREBRZO, PIJAN, PA UDARIO U ELEKTRIČNI STUB: Buran vikend u Braničevskom okrugu, zadržana osmorica vozača
TOKOM kontrole saobraćaja prethodnog vikenda, policija na području Braničevskog okruga zadržala je osmoricu muškaraca koji su automobilima i biciklima upravljali pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.

D.N.
Među njima je i vozač „opel korse“ (20), koji je u Požarevcu vozio auto sa 2,54 promila alkohola u organizmu i, kako se sumnja, zbog neprilagođene brzine, sleteo sa puta i udario u električni stub, a u ovoj nezgodi niko nije povređen.
U Velikom Gradištu, kod vozača „sitroena“ (33), koji je vozio sa 1,98 promila alkohola u organizmu, pronađeno je 30 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci, pa će protiv njega, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, biti podneta krivična prijava zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
U Požarevcu su zaustavljena dvojica vozača bicikala starosti 40 i 41 godinu, koji su vozili sa 1,88 i 1,29 promila alkohola, kao i biciklista (33) koji je bio pod dejstvom narkotika. U okolini Kučeva i Petrovca na Mlavi, policija je isključila iz saobraćaja dvojicu vozača „folksvagena“, starosti 35 i 38 godina, koji su upravljali vozilima sa 2,14 i 1,78 promila alkohola, kao i vozača auta „bmv“ (22), koji je imao 1,85 promila.
Protiv svih vozača podnete su odgovarajuće prekršajne prijave.
Preporučujemo

OTAC POGINUO, ĆERKA U TEŠKOM STANjU: Detalji teške nesreće u Grockoj
20. 03. 2023. u 12:22

AUTOM SE ZAKUCAO U BILBORD: Na mestu ostao mrtav - teška saobraćajna nesreća u Nišu
20. 03. 2023. u 11:39

PRVI SNIMCI NESREĆE KOD SAJMA: Preprečen auto, uništena ograda i rasuta zemlja (VIDEO)
20. 03. 2023. u 10:04

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)