UŽAS KOD NIŠA: Automobilom pokosio tinejdžerku (17) i teško je povredio
08. 02. 2023. u 17:35
NIŠKA policija po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, podnela je krivičnu prijavu protiv pedesetjednogodišnjeg muškarca iz okoline Žitorađe, zbog sumnje da je automobilom naleteo na tinejdžerku staru 17 godina i teško je povredio.
Povezane vesti
TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD NIŠA: Tinejdžerki (18) hitno amputirana ruka
TRI turske državljanke teško su povređena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na auto-putu Pirot - Niš.
23. 08. 2025. u 13:58
Najnovije iz rubrike
SRBIN I CRNOGORAC HTELI DA NAMAME SINA HRVATSKOG MILIONERA: Četiri sata mučili pogrešnu osobu - tražili pare, pa pretili ručnim testerama
CRNOGORAC (39 ) i Srbin (50), navodno pripadnici "srednjeg menadžmenta" kavačkog klana, jedne od najpoznatijih kriminalnih grupa iz crnogorskog podzemlja, našli su se u sredu pred sudom u Beču, gde se suočavaju sa optužnicom za teško mučenje, objavio je Heute.
20. 11. 2025. u 08:39
LEKARI U BEOGRADU IMALI PUNE RUKE POSLA: Dvoje povređenih u dve saobraćajne nesreće
DVE saobraćajne nesreće, u kojima ima povređenih, dogodile su se tokom noći u Beogradu.
20. 11. 2025. u 07:15
UŽAS U NIŠU Vođa navijača Partizana osumnjičen da je mučio mladića: Sumnja se da je žrtva silovana! (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su P. M. (20) i M. R. (20) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo zlostavljanje i mučenje. Kako se nezvanično saznaje, jedan od uhapšenih je vođa navijača Partizana u Nišu.
19. 11. 2025. u 20:55
NA SMRT PRETUKAO STARCA KOJI GA JE PRIMIO U KUĆU: Zločin na salašu kod Kikinde otkrili rođaci žrtve (Foto)
Policija u Kikindi uhapsila je P. J. (63) iz Stare Pazove, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo, jer sumnja se da je on usmrtio R. M. (86) iz Bašaida, kod koga je boravio od početka ovog meseca.
19. 11. 2025. u 17:56
DRVENOM STOLICOM PO GLAVI: Uhapšen Turčin u Surčinu
DRŽAVLjANIN Turske A. O. C. (31) uhapšen je zbog postojanja osnovane sumnje da je svom sunarodnika E. S. (31) juče u hotelu "Čajna taun" u Surčinu naneo tešku telesnu povredu. Kako se sumanja udario ga je drvenom stolicom u glavu.
19. 11. 2025. u 17:46
Komentari (0)