AUTO SLETEO S PUTA I UDARIO U DRVO: Muškarac poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Sombor–Apatin
JEDNA osoba poginula je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć na putu Sombor–Apatin, u blizini somborskog aerodroma.

Foto: D. Balšić
Nesreća se dogodila oko 22 sata kada je vozač putničkog vozila sleteo sa puta i udario u drvo.
Na lice mesta su izašli vatrogasci, hitna pomoć i policija. Međutim, od siline udarca vozilo je smrskano, a vozač, muškarac, poginuo je na licu mesta.
Istraga će utvrditi uzrok nesreće.
Iz policije apeluju na prilagođavanje vožnje uslovima na putu, pogotovo kada je usled kiše kolovoz mokar, pa i najmanje prekoračenje brzine može uzrokovati gubitak kontrole nad vozilom.
(RTS)
Preporučujemo

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)