ZA DVE GODINE DOBIO TRI SAOBRAĆAJNE KAZNE: Ko je mladić koji je audijem ubio pešaka na Bulevaru

Новости онлине

08. 12. 2022. u 09:31

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su M. N. (23) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

ЗА ДВЕ ГОДИНЕ ДОБИО ТРИ САОБРАЋАЈНЕ КАЗНЕ: Ко је младић који је аудијем убио пешака на Булевару

Foto: I.Marinković

Sumnja se da je on sinoć oko 21.40 časova, na obeleženom pešačkom prelazu na Bulevaru kralja Aleksandra, automobilom marke "audi" naleteo na dvadesetčetvorogodišnju devojku i dvadesetšestogodišnjeg muškarca koji je podlegao povredama na licu mesta, saopštio je MUP.

Privedeni vozač ima važeću vozačku dozvolu A, B, C kategorije i nema nikakvih mera zabrane, a u poslednje dve godine sankcionisan je za vožnju bez dozvole, prekoračenje brzine i vožnju bez pojasa. Uzeti su mu krv i urin na analizu, a na testu je utvrđeno da nije bio pod uticajem alkohola i droge.

Povređena devojka prevezena je u Vojnomedicinsku akademiju, gde joj je ukazana lekarska pomoć.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu, saopštio je MUP.

(Pink)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (2)

AVGUST IM DONOSI PRILIKE KAKVE SE NE PROPUŠTAJU: 3 horoskopska znaka će ovog meseca uživati u novcu i poslovnim šansama