POGINUO PEŠAK U BATOČINI: Auto udario muškarca - preminuo na licu mesta
U BATOČINI je jutros oko 6.35 časova došlo do saobraćajne nesreće, kada je vozilo udarilo i na licu mesta usmrtilo pešaka (1971).
Foto: Rada Šegrt
Do nesreće je došlo u Ulici kralja Petra Prvog, kada je vozilo marke „ford“, kojim je upravljao muškarac (1991), udarilo pešaka.
Sledi uviđaj.
BONUS VIDEO:
SNIMAK DRAME: Blokada Železnika, bombe i droga u automobilu
Preporučujemo
AUTOMOBIL POKOSIO PEŠAKA: Teška saobraćajka na Voždovcu, žena hitno prevezena u Urgentni
19. 10. 2022. u 08:01
ZAŠTIĆEN, ALI U STRAHU: Nastavak suđenja za ubistvo Olivera Ivanovića u Prištini
19. 10. 2022. u 07:33
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)