TRAGEDIJA U LAJKOVCU: Muškarac stradao na radnom mestu, lekari mogli samo da konstatuju smrt
D. T. (37), radnik jedne lajkovačke firme, poginuo je na svom radnom mestu.
Foto: D. Balšić
Kako saznajemo, nesreća se dogodila sinoć u ovoj lajkovačkoj firmi, a drugi detalji za sada nisu poznati.
Na lice mesta je u kratkom vremenskom periodu stigla ekipa lajkovačke Hitne pomoći, ali su samo mogli da konstatuju smrt radnika.
Istragu o ovoj nesreći vode policija i tužilaštvo, a trebalo bi da pokaže kako je došlo do nesreće u kojoj je stradao muškarac, koji je otac dvoje dece.
(Kurir)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)