STRAVIČNA NESREĆA U PANČEVU: Muškarac poginuo na raskrsnici
MUŠKARAC D. J. (50) poginuo je jutros u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Pančevu.
Foto: MUP
Nesreća se dogodila na raskrsnici Ulica Bavaništanski put i Prvomajske oko pola devet, kada su se sudarili automobili i kamion.
Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu oglasilo se saopštenjem u kom su naveli detalje nesreće.
- Do saobraćajne nezgode je došlo prilikom neustupanja prava prvenstva prolaza, dok je na semaforu bilo upaljeno žuto trepćuće svetlo, usled čega je došlo do kontakta putničkog vozila i teretnog vozila. Dežurni tužilac Osnovnog javnog tužilaštva u Pančevu je izvršio uviđaj, naložio da se izvrši obdukcija preminulog D. J., da se od učesnika saobraćajne nezgode uzme analiza krvi kao i da se uradi vanredno tehnički pregled na teretnom i putničkom vozilu i utvrde sve činjenice koje su značajne za utvrđivanje uzroka saobraćajne nezgode - stoji u saopštenju ovog tužilaštva.
(Kurir)
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)