U BEOGRADU je noćas iz vatrenog oružja ubijen muškarac (37), a u jednoj saobraćajnoj nezgodi lakše je povređena muška osoba (28), dok su se najviše javljali hronični bolesnici, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Povezane vesti

PRVE SLIKE SA MESTA UBISTVA NA ZVEZDARI: Mladića tukli, pa izboli - ostavili ga u lokvi krvi (FOTO)
AKCIJA "Vihor" pokrenuta je na "Zvezdari" nakon ubistva A. S. (34). Njega je, navodno, grupa nasilnika pretukla, a zatim i izboli nožem.
28. 04. 2025. u 15:27 >> 15:43

UBISTVO U BEOGRADU: Izboden muškarac na Zvezdari - u toku potraga za izvršiocima
MUŠKARAC (34) je danas ubijen oko 13.40 sati na Zvezdari.
28. 04. 2025. u 15:05
Najnovije iz rubrike

NAĐEN I NOŽ, MLADIĆ UMRO U DOMU ZDRAVLJA: Detalji ubistva na Čukarici
Beogradska policija privela je dvojicu muškaraca pod sumnjom da su ubili mladići (19) na Čukarici. Istraga u toku.
03. 05. 2025. u 16:43

UBIJEN MLADIĆ NA IBARSKOJ MAGISTRALI: Dvojica muškaraca privedena
PREMA prvim informacijama, mladić (19) ubijen je danas na Ibarskoj magistrali.
03. 05. 2025. u 16:33

PROTIV VOZAČA DISCIPLINSKA PRIJAVA: Incident u autobusu JGSP "Novi Sad" na liniji za Čenej
PROTIV vozača JGSP "Novi Sad", biće podneta disciplinska prijava, zbog incidenta na liniji za Čenej, u kojem je vozač gradskog prevoznika učestvovao.
03. 05. 2025. u 11:22

DOKTOR NAPASNIK PRIZNAO KRIVICU: Radiši Stankoviću četiri meseca zatvora zbog polnog uznemiravanja koleginice u bolnici u Vršcu
DOKTOR interne medicine u penziji Radiša Stanković (67) iz Negotina, koji je 1. aprila zasnovao radni odnos u Opštoj bolnici Vršac, priznao je da je 23. aprila u toj ustanovi polno uznemiravao mnogo mlađu medicinsku sestru, koja ga je zbog toga i prijavila policiji.
03. 05. 2025. u 11:11

TUČE ZA PRAZNIKE NA ULICI I U AUTOBUSU: Svi nadilnici iza rešetaka
Povodom događaja koji se dogodio u Prvomajskoj ulici u Zemunu 30.aprila, kada je došlo do tuče između nekoliko lica uz korišćenje raznih sredstva, a u kojoj ima povređenih lica, po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Zemun doneli su rešenje o zadržavanju okrivljenog A.P. (21) zbog sumnje da je izvršio krivično delo Nasilničko ponašanje iz člana 344. Krivičnog zakonika i krivično delo Učestvovanje u tuči iz člana 123. Krivičnog zakonika.
03. 05. 2025. u 10:55
Komentari (0)