DEVOJKA PREŽIVELA UDES: Teško povređena Anastasija u stravičnoj nesreći kod Alibunara
JEDNA od povređenih u stravičnoj nesreći kod Alibunara Anastasija J. nije podlegla je povredama, saznaju "Novosti".

Foto: D. Balšić
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila oko ponoći na ulazu u Alibunar iz pravca Vladimirovca, poginula su dva mladića.
Na licu mesta je poginuo poginuo mladi advokat iz tog mesta Zoran A. (32), dok je njegov prijatelji Vladimir M. (40) podlegao povredama nakon nesreće.
Brat i sestra, koji su se takođe nalazili u automobilu smrti, teško su povređeni.
Kako „Novosti“ saznaju, do nesreće je došlo kada je vozilo, kojim je upravljao Zoran A., iz još neutvrđenih razloga naletelo na traktor sa plugom, koji se kretao istom trakom, ispred njih. Automobil se od siline udarca odmah zapalio.
BONUS VIDEO:
SAOBRAĆAJ OBUSTAVLjEN DO DALjNjEG: Prelaz preko šina u Savskoj nakon havarije nije moguć
Uskoro opširnije
Preporučujemo

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)