POZNATI GLUMAC SE ZAKUCAO U BANDERU: Detalji udesa - Radoje Čupić vozio pod dejstvom alkohola
GLUMAC Radoje Čupić, koji je sinoć doživeo nezgodu u kojoj na svu sreću nije povređen, kako se nezvanično saznaje, imao je čak 1.82 promila alkohola u krvi

Foto: Printskrin
Nesreća se dogodila sinoć na putu Bački Petrovac - Kulpin, a na Instagramu su osvanule fotografije smrskanog automobila.

Foto; Printskrin/Jutjub
- Udes se dogodio u 20,45 časova kada je glumac išao iz Bačkog Petrovca ka Kulpinu. Vozio je brzo, izgubio kontrolu, sleteo sa puta. Čupić je, kako je alkotestom utvrđeno, vozio pijan i u krivini je izleteo sa puta i udario u banderu. Na svu sreću, nije povređen, a policija koja je došla na uviđaj morala je da ga odvede na trežnjenje jer je naduvao 1.82 promila alkohola - priča izvor:
- Glumac se čak u jednom momentu našalio i policajcima rekao da ga "sačekaju da ode kući po još litar rakije koju može da pije u pritvoru" - navodi sagovornik i dodaje da na skali pijanstva 1.8 promila alkohola u organizmu spada u veoma teško pijanstvo.
Čupiću je, kako se saznaje, određeno trežnjenje u periodu do 24 sata, posle čega je sproveden u Prekršajni sud u Bačkoj Palanci.
Interesantno je da je Čupić samo dan pre nesreće napunio 64. godine.
Radoje Čupić publici je poznat po brojnim ulogama u popularnim ostvarenjima. Publika je mogla da ga gleda u seriji "Koreni", "Švindleri", "Klan", "12 reči", "Nemanjići", "Južni vetar", "Tajkun", "Državni službenik", "Vojna akademija", "Ubice mog oca"... Poslednja uloga na velikom ekranu bila mu je u filmu "Vikend s ćaletom".
Kurir je juče pokušavao da stupi u kontakt sa Čupićem, ali on nije odgovarao na naše pozive, a kasnije je njegov telefon bio nedostupan.
(Kurir)
Preporučujemo

LjUDI SE MENjAJU: Ceca se oglasila po prvi put nakon raskida sa Bogdanom
05. 02. 2022. u 10:31

RANA KOJA NIKAD NE ZARASTE: Aleksandra Prijović jednu stvar nikako ne može da preboli
05. 02. 2022. u 17:21

Kari’s on fire – Pešić se vraća na klupu Pirota!
SVUDA pođi, kući dođi – Pešić se vraća na klupu Pirota! Kako Mozzart sport saznaje, selektor košarkaške reprezentacije Srbije preuzima još jedan važan zadatak i diže ceo svoj rodni kraj na noge! Ova odgovorna dužnost poverena mu je u velikoj akciji Fondacije Mozzart i KSS-a, a svečana promocija zakazana je za subotu, 21. jun u 20.00 časova na Omladinskom stadionu u Pirotu!
19. 06. 2025. u 13:00

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

DUŠAN U ŠOKU: Šta je Tramp pitao Vlahovića
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ugostio je u Ovalnom kabinetu ekipu Juventusa, a onda postavio škakljivo pitanje Vlahoviću i drugovima.
19. 06. 2025. u 10:33
Komentari (2)