SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA OBRENOVAČKOM PUTU: "Dačija" se zabila u bankinu pa preprečila put, vozač povređen

U SAOBRAĆAJNOJ nesreći na Obrenovačkom putu, u smeru ka Beogradu, lakše je povređen muškarac.

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА НА ОБРЕНОВАЧКОМ ПУТУ: Дачија се забила у банкину па препречила пут, возач повређен

Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija

Saobraćajna nesreća se dogodila oko 13 časova, kada je vozač "dačije" udario u bankinu, nakon čega se vozilo preprečilo na putu.

Saobraćaj je bio u prekidu oko 45 minuta, i trenutno je normalizovan.

BONUS VIDEO: ZAPALIO SE AUTOMOBIL U POKRETU - Incident na Zvezdari, u Ulici Milana Rakića

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom