TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD BATAJNICE: Automobil od siline udara iščupao banderu
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila na putu koji spaja Batajnicu i Busije, teško je povređen jedan čovek.
Foto: D. Dozet/Depositphotos
Kako se saznaje, V.L. (45) prevezen je na reanimaciju u Urgentni centar, a osim njega još troje je povređenih. Njih troje su, prema prvim informacijama, lakše povređeni.
Prema nezvaničnim informacijama, jedan automobil je udrio u banderu i iščupao je, a povređeni ljudi su navodno bili u alkoholisanom stanju.
Preporučujemo
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA IBARSKOJ: Auto se prevrnuo, više povređenih osoba
04. 07. 2021. u 17:54
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA NOVOM BEOGRADU: Oborena žena, prebačena u Urgentni centar!
03. 07. 2021. u 21:13
LANČANI SUDAR U CRNOJ GORI: Povređeno više osoba, otežan saobraćaj prema primorju
03. 07. 2021. u 14:01
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)